Donnerstag 25. April 2024
Nyitott pozíciók a Betegápoló Irgalmas Rend Budai Irgalmasrendi Kórházban

Villanyszerelő

A Betegápoló Irgalmasrend Budai Irgalmasrendi Kórháza-az egyházi
kórház szellemét elfogadó -

Villanyszerelő munkatársat keresünk.

Feladatok:

- Mielőbb megismeri az alábbi működési területek hálózati összefüggéseit, adottságait

- Betegápoló Irgalmasrend Budai Irgalmasrendi Kórház létesítményeiben (1027 Bp., Frankel Leó út 17-19. és 1023 Bp., Árpád fejedelm útja 7.) az elektromos hálózatok üzemeltetői karbantartása, eseti hibák elhárítása

- elektromos üzemzavarok alkalmával a működő osztályok szükség szerinti elektromos kiszolgálásának érdekében alternatív vagy áthidaló megoldások kialakítása

- heti rendszerességgel a kórház teljes területén az üzemképességek ellenőrzése, az észlelt hibák kijavítása (hálózati és világítási vonatkozásban)

- szemrevételezéssel ellenőrzi az épületek villámvédelmi hálózatát, levezetéseit, hiba- és szükség esetén, külső szakvállalkozó részére előkészíti a javítási feltételeket

- az épületek elosztó helyein, illetve általános vételezési helyeken a túláramot okozó csatlakoztatott eszközök azonnali kikötését végrehajtja

- folyamatosan figyelemmel kíséri a tervszerűen használt orvosi berendezések hálózatba csatlakoztatásainak szakszerűségét

- a működési területeinken tervezett külsős szakszerelői beavatkozásnál, beruházásnál közreműködik a kórházi szolgáltatások akadálymentes biztosítása érdekében.

Elvárások:

-villanyszerelői szakvégzettség megléte

- üzemeltetői karbantartásban szerzett tapasztalat előny

- bármilyen kapcsolódó további szakképesítő jogosultság megléte előny

-megbízható személyiség

Amit kínálunk:

- jó hangulatú csapat

- fix munkahely

- bejelentett munkabér

- havi biztos fizetés

- tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető hely

- Egészségi ellátásában magas fokú támogatás

Foglalkoztatás formája: Teljes munkaidő

Munkaviszony típusa: Alkalmazott

Jogviszony időtartama: Határozatlan idejű, 3 hónapos próbaidővel

Jelentkezés: folyamatos
Amennyiben a pályázatunk felkeltette az érdeklődését, kérjük önéletrajzát legyen szívesen személyesen leadni a Műszaki és Üzemeltetési Osztályon vagy muszak@irgalmas.hu  emailcímre megküldeni.

Érdeklődni a 06 (1) 438-86-23 telefonszámon lehet.

Barmherzige Brüder
Krankenhaus Budapest
Pf. 98.
1023 Budapest
Kérjük tájékozódjanak a szakrendelések emailes és a fekvőbeteg osztályok saját telefonos elérhetősége után a weboldalon! www.irgalmasrend.hu/site/budapest/gyogyitasapolas/jarobetegellatas www.irgalmasrend.hu/site/budapest/gyogyitasapolas/fekvobetegellatas
Telefon: +36 1 4388605-Munkanapokon 8 és 15 óra között
Telefon: +36 1 4388606-Munkanapokon 8 és 15 óra között

Betegápoló Irgalmasrend
Budai Irgalmasrendi Kórház
levelezési cím:
1023 Budapest, Frankel Leó út 54.
C és B épület címe:
1027 Budapest, Frankel Leó út 17-19.