Freitag 19. April 2024
Nyitott pozíciók a Betegápoló Irgalmas Rend Váci Irgalmasrendi Kórházban

Pénzügyi főmunkatárs

A Váci Irgalmasrendi Kórház megbízható munkaerőt keres az egyház szellemiségét elfogadó

Pénzügyi főmunkatárs pozícióba.

Olyan kollegát keresünk, aki szeretne részese lenni egy jól működő, kis létszámú,

dinamikus csapatnak, nem csak pénzügyi, de titkársági tennivalók ellátásával is.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • könyvelési anyagok határidőre történő előkészítése, kapcsolattartás a szervezet központjával,
  • heti / havi pénzügyi riportok készítése, nyilvántartások vezetése,
  • vevői számlák kiállítása, pénzügyi teljesítés monitorozása,
  • számlák alaki, tartalmi ellenőrzése, rögzítése a pénzügyi nyilvántartó rendszerben,
  • számlákhoz kapcsolódó szerződések előkészítése, formai vizsgálata, nyilvántartása,
  • számlák, teljesítési igazolások kiállítása,
  • folyószámlák egyeztetése, banki utalások előkészítése,
  • munkaidő-nyilvántartás ellenőrzése,
  • házipénztár kezelése,
  • gépjárművekkel kapcsolatos nyilvántartások vezetése,
  • projektek naprakész nyilvántartása árajánlatadástól, számlázáson keresztül a projekt lezárásáig,
  • vezető munkájának adminisztratív támogatása,
  • beszerzések kezelése, szállítói kapcsolattartás, szervizeltetés,
  • telefonhívások átkapcsolása, iratrendezés, postai ügyintézés,
  • vendégek fogadása, a teakonyha és az iroda rendben tartása,
  • a cég weboldalán és közösségi média felületein történő megjelenések kezelése, frissítése (alkalmanként),
  • esetenként: piackutatás / versenytárselemzés, ügyfélajándékok tervezésében való részvétel, elégedettségi felmérések menedzselése.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • legalább középfokú gazdasági végzettséggel rendelkezik,
  • legalább 5 év, hasonló területen szerzett munkatapasztalattal rendelkezik,
  • jó elemző és problémamegoldó készséggel bír,
  • nagyfokú önállóság jellemzi,
  • precíz, szervezett és oda tud figyelni a részletekre,
  • betartja a határidőket,
  • rutinosan használja a Microsoft Office programokat, különösen az Excel-t (függvények, pivot).

ELŐNY:

  • felsőfokú pénzügyi végzettség,
  • munkaügyi ismeretek

MIT NYÚJTUNK MI:

  • stabil hátteret és szakmai fejlődési lehetőséget biztosítunk,
  • vidám, együttműködő, összetartó csapatban és jó munkahelyi környezetben dolgozhat.

Szükséges nyelvtudás:

  • nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • teljes munkaidő

Jelentkezés: Bérigénnyel ellátott magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét kérjük küldje az zsolt.tari@irgalmasokpecs.hu email címre 2021. október 5-ig.

Betegápoló Irgalmasrend
Váci Irgalmasrendi Kórház
Március 15. tér 7-9.
2600 Vác
Telefon: +36 27 319450

2600 Vác

Telefon: +36 27319450

Fax: +36 27315530